www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Јан 21, 2022 1:53 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - kozjak 

Присуство

Статистика

kozjak
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Вто Јан 18, 2011 9:53 am
Последно активенCOLON Пон Дек 20, 2021 3:00 am
Вкупно мислењаCOLON 33
[0.02% од сите мислења / 0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[ 7 Мислења / 21.21% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON КОЗЈАК
[ 6 Мислења / 18.18% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum