www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Maр 05, 2021 9:51 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - sasokone 

Присуство

Статистика

sasokone
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Вто Јан 18, 2011 11:04 am
Последно активенCOLON Пет Јан 22, 2021 2:19 pm
Вкупно мислењаCOLON 720
[0.36% од сите мислења / 0.19 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[ 126 Мислења / 17.50% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ЕЗЕРО позади ОКТА-рафинерија - БУЧИНЦИ
[ 23 Мислења / 3.19% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ЛокацијаCOLON Skopje

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum