www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jул 23, 2024 10:16 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - sasokone 

Присуство

Статистика

sasokone
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Вто Јан 18, 2011 11:04 am
Последно активенCOLON Сре Aпр 12, 2023 8:04 am
Вкупно мислењаCOLON 720
[0.36% од сите мислења /0.15 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[126 Мислења /17.50% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ЕЗЕРО позади ОКТА-рафинерија - БУЧИНЦИ
[23 Мислења /3.19% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ЛокацијаCOLON Skopje

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum