www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jул 23, 2024 11:36 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Rade 

Присуство

Статистика

Rade
Конструктивен
Отсутен
РегистриранCOLON Сре Јан 19, 2011 2:34 pm
Последно активенCOLON Чет Jун 17, 2021 6:08 am
Вкупно мислењаCOLON 403
[0.20% од сите мислења /0.08 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[105 Мислења /26.05% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ОХРИДСКО ЕЗЕРО
[19 Мислења /4.71% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 42
ЛокацијаCOLON Kavadarci -Skopje-Kavadarci

Потпис

[ img ]

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum