www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Jун 04, 2020 3:24 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - vlade 

Присуство

Статистика

vlade
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Сре Јан 19, 2011 5:12 pm
Последно активенCOLON Саб Maр 26, 2011 3:53 pm
Вкупно мислењаCOLON 14
[0.01% од сите мислења / 0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[ 5 Мислења / 35.71% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Прв излет 2011
[ 3 Мислења / 21.43% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ЛокацијаCOLON bitola

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum