www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Jул 10, 2020 8:40 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - stefci 

Присуство

Статистика

stefci
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Сре Јан 19, 2011 7:12 pm
Последно активенCOLON Сре Maј 20, 2020 10:47 am
Вкупно мислењаCOLON 84
[0.04% од сите мислења / 0.02 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Одам на излет (каде,кога)
[ 22 Мислења / 26.19% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Река ВАРДАР
[ 15 Мислења / 17.86% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 35
ИнтересиCOLON риболов
ЗанимањеCOLON риболов
ЛокацијаCOLON Скопје

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum