www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jул 23, 2024 10:58 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - stefci 

Присуство

Статистика

stefci
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Сре Јан 19, 2011 7:12 pm
Последно активенCOLON Сре Oкт 07, 2020 12:59 pm
Вкупно мислењаCOLON 84
[0.04% од сите мислења /0.02 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Одам на излет (каде,кога)
[22 Мислења /26.19% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Река ВАРДАР
[15 Мислења /17.86% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 39
ИнтересиCOLON риболов
ЗанимањеCOLON риболов
ЛокацијаCOLON Скопје

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum