www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Maр 01, 2024 6:48 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - galot 

Присуство

Статистика

galot
Молчалив
Отсутен
РегистриранCOLON Саб Јан 22, 2011 12:52 pm
Последно активенCOLON Саб Јан 22, 2011 1:28 pm
Вкупно мислењаCOLON 1
[0.00% од сите мислења /0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[1 Мислења /100.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ЕЗЕРО РОТИНО - Битолско
[1 Мислења /100.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum