www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Јан 21, 2022 12:32 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - galot 

Присуство

Статистика

galot
Молчалив
Отсутен
РегистриранCOLON Саб Јан 22, 2011 12:52 pm
Последно активенCOLON Саб Јан 22, 2011 1:28 pm
Вкупно мислењаCOLON 1
[0.00% од сите мислења / 0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[ 1 Мислења / 100.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ЕЗЕРО РОТИНО - Битолско
[ 1 Мислења / 100.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum