www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Oкт 23, 2021 8:24 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - risteto 

Присуство

Статистика

risteto
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Јан 12, 2012 9:48 pm
Последно активенCOLON Саб Aпр 13, 2019 12:30 pm
Вкупно мислењаCOLON 496
[0.25% од сите мислења / 0.14 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Натпревари
[ 78 Мислења / 15.73% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Параболици за крап
[ 23 Мислења / 4.64% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ЛокацијаCOLON Bitola

Потпис

Anyone who truly understands the passion for
angling knows, only true happiness exists by the
waterside. All other time is spent either thinking or
dreaming about it.

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum