www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Jун 01, 2020 7:32 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - 253carpbaits 

Присуство

Статистика

253carpbaits
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Вто Феб 21, 2017 9:14 pm
Последно активенCOLON Пон Јан 14, 2019 6:56 pm
Вкупно мислењаCOLON 11
[0.01% од сите мислења / 0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Натпревари
[ 11 Мислења / 100.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON 253carpbaits CUP 2017 яз.СУКИ ЛЕЙК ПРИЯТЕЛСКО СЪСТЕЗАНИЕ
[ 7 Мислења / 63.64% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum