www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Oкт 04, 2023 1:15 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - StefanDimitrov 

Присуство

Статистика

StefanDimitrov
Молчалив
Отсутен
РегистриранCOLON Сре Maј 24, 2017 1:07 am
Последно активенCOLON Сре Феб 05, 2020 8:32 pm
Вкупно мислењаCOLON 3
[0.00% од сите мислења /0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Риболов на мирни риби
[1 Мислења /33.33% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Чудни и Ретки Риби во Македонија
[1 Мислења /33.33% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 26
ИнтересиCOLON Ribolov
ЗанимањеCOLON Student
ЛокацијаCOLON Skopje

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum