www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Jул 15, 2024 4:29 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - StefanDimitrov 

Присуство

Статистика

StefanDimitrov
Молчалив
Отсутен
РегистриранCOLON Сре Maј 24, 2017 1:07 am
Последно активенCOLON Сре Феб 05, 2020 8:32 pm
Вкупно мислењаCOLON 3
[0.00% од сите мислења /0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Риболов на мирни риби
[1 Мислења /33.33% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Чудни и Ретки Риби во Македонија
[1 Мислења /33.33% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 27
ИнтересиCOLON Ribolov
ЗанимањеCOLON Student
ЛокацијаCOLON Skopje

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum