www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Феб 05, 2023 3:48 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - koco 

Присуство

Статистика

koco
Молчалив
Отсутен
РегистриранCOLON Саб Феб 05, 2011 5:46 pm
Последно активенCOLON Пон Aвг 27, 2012 6:21 pm
Вкупно мислењаCOLON 2
[0.00% од сите мислења /0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Добредојде на новите членови и претставете се!
[1 Мислења /50.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Претставување
[1 Мислења /50.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 38
ЗанимањеCOLON monter na mebel
ЛокацијаCOLON skopje

Потпис

koco

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum