www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Oкт 24, 2020 8:26 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - koletheman 

Присуство

Статистика

koletheman
Конструктивен
Отсутен
РегистриранCOLON Пон Jун 26, 2017 4:02 pm
Последно активенCOLON Сре Сеп 23, 2020 11:18 pm
Вкупно мислењаCOLON 137
[0.07% од сите мислења / 0.11 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Морски
[ 57 Мислења / 41.61% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ОХРИДСКО ЕЗЕРО
[ 17 Мислења / 12.41% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum