www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Jун 17, 2019 3:35 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - koletheman 

Присуство

Статистика

koletheman
Конструктивен
Отсутен
РегистриранCOLON Пон Jун 26, 2017 4:02 pm
Последно активенCOLON Пон Aпр 29, 2019 3:07 am
Вкупно мислењаCOLON 124
[0.06% од сите мислења / 0.17 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Морски
[ 52 Мислења / 41.94% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ОХРИДСКО ЕЗЕРО
[ 15 Мислења / 12.10% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum