www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Jун 19, 2024 2:23 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - koletheman 

Присуство

Статистика

koletheman
Конструктивен
Отсутен
РегистриранCOLON Пон Jун 26, 2017 4:02 pm
Последно активенCOLON Пет Сеп 02, 2022 1:24 am
Вкупно мислењаCOLON 137
[0.07% од сите мислења /0.05 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Морски
[57 Мислења /41.61% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ОХРИДСКО ЕЗЕРО
[17 Мислења /12.41% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum