www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Феб 23, 2019 7:19 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Zoki rib.prikazni 

Присуство

Статистика

Zoki rib.prikazni
Дружељубив
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Јан 26, 2012 7:33 pm
Последно активенCOLON Саб Феб 09, 2019 12:30 pm
Вкупно мислењаCOLON 2774
[1.41% од сите мислења / 1.07 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON РИБОЛОВНИ ПРОДАВНИЦИ ОД МАКЕДОНИЈА И СОСЕДСТВОТО КОИ СОРАБОТУВААТ СО ФОРУМОТ
[ 432 Мислења / 15.57% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Рибарски Приказни
[ 425 Мислења / 15.32% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Потпис

tel/fax : ++389 2 3069793
email: gomak99@t-home.mk
075/291167 zoki

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum