www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Jул 19, 2024 5:40 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Zoki rib.prikazni 

Присуство

Статистика

Zoki rib.prikazni
Дружељубив
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Јан 26, 2012 7:33 pm
Последно активенCOLON Пет Дек 06, 2019 3:23 pm
Вкупно мислењаCOLON 2782
[1.41% од сите мислења /0.61 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON РИБОЛОВНИ ПРОДАВНИЦИ ОД МАКЕДОНИЈА И СОСЕДСТВОТО КОИ СОРАБОТУВААТ СО ФОРУМОТ
[432 Мислења /15.53% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Рибарски Приказни
[425 Мислења /15.28% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Потпис

tel/fax : ++389 2 3069793
email: gomak99@t-home.mk
075/291167 zoki

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum