www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Јан 27, 2021 2:54 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Jelo 

Присуство

Статистика

Jelo
Молчалив
Отсутен
РегистриранCOLON Сре Aвг 16, 2017 11:05 am
Последно активенCOLON Нед Jул 05, 2020 10:51 pm
Вкупно мислењаCOLON 2
[0.00% од сите мислења / 0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Воблери
[ 1 Мислења / 50.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Evtini vobleri od Aliexpress
[ 1 Мислења / 50.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum