www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Jул 15, 2020 12:25 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - SALE CARP 

Присуство

Статистика

SALE CARP
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Вто Феб 08, 2011 10:11 pm
Последно активенCOLON Пет Jун 28, 2019 4:36 pm
Вкупно мислењаCOLON 819
[0.42% од сите мислења / 0.24 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Натпревари
[ 185 Мислења / 22.59% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ЛИГА 2013
[ 92 Мислења / 11.23% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 52
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода

Потпис

www.ribar.com.mk

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum