www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Феб 02, 2023 3:51 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - SALE CARP 

Присуство

Статистика

SALE CARP
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Вто Феб 08, 2011 10:11 pm
Последно активенCOLON Нед Јан 03, 2021 10:50 am
Вкупно мислењаCOLON 819
[0.41% од сите мислења /0.19 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Натпревари
[185 Мислења /22.59% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ЛИГА 2013
[92 Мислења /11.23% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 55
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода

Потпис

www.ribar.com.mk

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum