www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Jул 19, 2024 5:15 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - filip030682 

Присуство

Статистика

filip030682
Дружељубив
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Вто Феб 08, 2011 10:44 pm
Последно активенCOLON Саб Jул 03, 2021 12:20 am
Вкупно мислењаCOLON 4404
[2.23% од сите мислења /0.90 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Натпревари
[797 Мислења /18.10% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ДОЈРАНСКО ЕЗЕРО
[154 Мислења /3.50% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Потпис

https://www.facebook.com/Detektivski-Bezbednosen-Servis-Udjata-1501192640209658/?fref=ts

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum