www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Oкт 24, 2020 8:30 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Божо 

Присуство

Статистика

Божо
Воздржан
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Вто Сеп 26, 2017 7:42 pm
Последно активенCOLON Нед Oкт 20, 2019 4:50 pm
Вкупно мислењаCOLON 10
[0.01% од сите мислења / 0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Активности, Состаноци, Иницијативи, Одлуки
[ 4 Мислења / 40.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Апел за помош за Прилепско езеро
[ 4 Мислења / 40.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ИнтересиCOLON Се од риболов освен крап
ЗанимањеCOLON Спинерџија
ЛокацијаCOLON Прилеп

Потпис

Никогаш нема да бидиш толку фраер колку јас на аватаров

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum