www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 2:41 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Преглед на профил - saso

Присуство

Статистика

saso
Модератор
Членски аватор
Отсутен
Регистриран: Пет. Феб. 18, 2011 11:50 pm
Последно видено: Нед. Дек. 09, 2018 10:33 pm
Вкупно мислења: 9231
[4.28% од сите мислења / 3.24 мислења на ден]

Контактирај

Профил

Емаил Адреса:
ПП: Испрати приватна порака
MSNM/WLM:
YIM:
AIM:
ICQ:
Jabber:
Групи:
Локација: Skopje
Години: 51
Занимање:
Интереси:
Веб страна:

Потпис

Слика

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Оди до:  
cron