www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Дек 02, 2021 6:41 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - stefan_nenov 

Присуство

Статистика

stefan_nenov
Воздржан
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Нед Феб 20, 2011 11:22 am
Последно активенCOLON Пет Oкт 05, 2012 7:21 am
Вкупно мислењаCOLON 10
[0.01% од сите мислења / 0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[ 9 Мислења / 90.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Бојник на река Струмица
[ 1 Мислења / 10.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 46
ЛокацијаCOLON Bulgaria

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum