www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Феб 22, 2020 11:12 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - ivicamece 

Присуство

Статистика

ivicamece
Молчалив
Отсутен
РегистриранCOLON Пет Aвг 24, 2018 2:02 am
Последно активенCOLON Чет Сеп 20, 2018 9:58 pm
Вкупно мислењаCOLON 5
[0.00% од сите мислења / 0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[ 5 Мислења / 100.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ДЕБАРСКО ЕЗЕРО
[ 2 Мислења / 40.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum