www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто. Дек. 18, 2018 5:23 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Преглед на профил - Keltan007

Присуство

Статистика

Keltan007
Молчалив
Отсутен
Регистриран: Саб. Oкт. 06, 2018 4:42 am
Последно видено: Пет. Oкт. 19, 2018 7:43 pm
Вкупно мислења: 1
[0.00% од сите мислења / 0.01 мислења на ден]
Нај-активен форум: Натпревари
[ 1 Мислење / 100.00% од членски мислења ]
Нај-активна тема: Крапско Светско првенство 2018 Белград- Ада Циганлија
[ 1 Мислење / 100.00% од членски мислења ]

Контактирај

Профил

Емаил Адреса:
ПП: Испрати приватна порака
MSNM/WLM:
YIM:
AIM:
ICQ:
Jabber:
Групи:
Локација:
Занимање:
Интереси:
Веб страна:

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Оди до: