www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Aвг 18, 2022 11:02 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - apo 

Присуство

Статистика

apo
Молчалив
Отсутен
РегистриранCOLON Вто Феб 22, 2011 3:04 am
Последно активенCOLON Пет Aвг 31, 2012 10:30 am
Вкупно мислењаCOLON 7
[0.00% од сите мислења /0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[4 Мислења /57.14% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON EZERO GOGO MOND-RIBOLOV NA AMUR I KRAP (VIDEO)
[2 Мислења /28.57% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum