www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 2:44 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Преглед на профил - zasov

Присуство

Статистика

zasov
Конструктивен
Отсутен
Регистриран: Пет. Феб. 10, 2012 1:25 pm
Последно видено: Пет. Дек. 07, 2018 2:01 pm
Вкупно мислења: 329
[0.15% од сите мислења / 0.13 мислења на ден]
Нај-активен форум: Трски и машинки
[ 43 Мислења / 13.07% од членски мислења ]
Нај-активна тема: Честитки за РОДЕНДЕНИ
[ 37 Мислења / 11.25% од членски мислења ]

Контактирај

Профил

Емаил Адреса:
ПП: Испрати приватна порака
MSNM/WLM:
YIM:
AIM:
ICQ:
Jabber:
Групи:
Локација: Штип
Години: 37
Занимање:
Интереси:
Веб страна:

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Оди до:  
cron