www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Oкт 31, 2020 9:28 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Vlatko.. 

Присуство

Статистика

Vlatko..
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Сре Дек 26, 2018 8:47 pm
Последно активенCOLON Сре Jун 05, 2019 2:48 pm
Вкупно мислењаCOLON 10
[0.01% од сите мислења / 0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON НОВОГОДИШНИ ЛИЦИТАЦИИ 2019
[ 10 Мислења / 100.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Правила за Лицитации
[ 4 Мислења / 40.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum