www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Јан 29, 2020 4:43 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Kiko-p20 

Присуство

Статистика

Kiko-p20
Молчалив
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Дек 27, 2018 1:47 pm
Последно активенCOLON Чет Јан 03, 2019 1:56 pm
Вкупно мислењаCOLON 1
[0.00% од сите мислења / 0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON НОВОГОДИШНИ ЛИЦИТАЦИИ 2019
[ 1 Мислења / 100.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Carp zoom. 0,34 mm 1000metri
[ 1 Мислења / 100.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum