www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Aпр 02, 2023 2:12 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - spiro_jas 

Присуство

Статистика

spiro_jas
Ветеран
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Саб Феб 26, 2011 4:07 pm
Последно активенCOLON Саб Јан 16, 2021 5:10 pm
Вкупно мислењаCOLON 5851
[2.96% од сите мислења /1.32 мислења на ден]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 45
ЛокацијаCOLON bitola

Потпис

-------- КоЈ ФаТи ><> ФатЕ - КоЈ Не ФаТЕ <>< Ке ФаТИ ---------
---------Piscator non solum piscatur------------

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum