www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Maр 05, 2021 8:27 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Nenadte 

Присуство

Статистика

Nenadte
Молчалив
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Пон Јан 14, 2019 3:24 pm
Последно активенCOLON Чет Maј 23, 2019 11:49 am
Вкупно мислењаCOLON 7
[0.00% од сите мислења / 0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Риболов со фидер
[ 3 Мислења / 42.86% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Стапови за фидер риболов
[ 3 Мислења / 42.86% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 54
ЛокацијаCOLON Tetovo

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum