www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Jун 30, 2022 1:15 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Gonny 

Присуство

Статистика

Gonny
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Пон Феб 28, 2011 11:19 am
Последно активенCOLON Сре Oкт 16, 2019 8:18 pm
Вкупно мислењаCOLON 946
[0.48% од сите мислења / 0.23 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[ 177 Мислења / 18.71% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Честитки за РОДЕНДЕНИ
[ 46 Мислења / 4.86% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 46
ЗанимањеCOLON Daskal vo sredno
ЛокацијаCOLON Skopje

Потпис

Ne e bitno samo da se opametis, tuku toa naveremeno da bide !!!

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum