www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Aпр 02, 2023 1:23 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Aleksandar Troktes 

Присуство

Статистика

Aleksandar Troktes
Молчалив
Отсутен
РегистриранCOLON Пет Феб 24, 2012 12:05 am
Последно активенCOLON Саб Aпр 18, 2015 12:46 pm
Вкупно мислењаCOLON 5
[0.00% од сите мислења /0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Мушичарење општо, техники и натпревари
[2 Мислења /40.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Список на мушичкари во Македонија
[2 Мислења /40.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum