www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Дек 02, 2021 5:16 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Dzore-Grga 

Присуство

Статистика

Dzore-Grga
Молчалив
Отсутен
РегистриранCOLON Сре Maр 02, 2011 2:54 pm
Последно активенCOLON Сре Maј 15, 2013 12:13 am
Вкупно мислењаCOLON 7
[0.00% од сите мислења / 0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[ 4 Мислења / 57.14% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Eskurzija na Kozjak
[ 1 Мислења / 14.29% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum