www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Феб 02, 2023 4:17 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - vlado 

Присуство

Статистика

vlado
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Сре Maр 02, 2011 9:44 pm
Последно активенCOLON Чет Oкт 07, 2021 12:19 pm
Вкупно мислењаCOLON 77
[0.04% од сите мислења /0.02 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[26 Мислења /33.77% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Spin druzenje Mavrovsko
[5 Мислења /6.49% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum