www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Jун 30, 2022 1:02 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Danco 

Присуство

Статистика

Danco
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Maр 03, 2011 4:17 pm
Последно активенCOLON Пет Oкт 11, 2013 8:16 pm
Вкупно мислењаCOLON 10
[0.01% од сите мислења / 0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[ 4 Мислења / 40.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON СЕВТЕ ПРЕКУ ЈАСЕН ДО ТРЕСКА
[ 3 Мислења / 30.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum