www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Jун 30, 2022 12:10 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - labavo 

Присуство

Статистика

labavo
Молчалив
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Maр 03, 2011 10:20 pm
Последно активенCOLON Сре Дек 24, 2014 8:54 pm
Вкупно мислењаCOLON 2
[0.00% од сите мислења / 0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Добредојде на новите членови и претставете се!
[ 1 Мислења / 50.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Претставување
[ 1 Мислења / 50.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 38

Потпис

Tvojata riba ----> ><(((º> Mojata riba----> ><((((((((((((((º>

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum