www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Oкт 04, 2023 3:05 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - filipco 

Присуство

Статистика

filipco
Молчалив
Отсутен
РегистриранCOLON Пон Maј 20, 2019 5:29 pm
Последно активенCOLON Нед Aвг 25, 2019 10:29 pm
Вкупно мислењаCOLON 8
[0.00% од сите мислења /0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Прашања и совети за понеискусни рибари (ПЛИВКА, ФИДЕР, МЕЧ))
[2 Мислења /25.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Пчиња-Спин
[2 Мислења /25.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum