www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Aвг 05, 2021 8:35 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - aleks 

Присуство

Статистика

aleks
Конструктивен
Отсутен
РегистриранCOLON Нед Maр 06, 2011 11:00 am
Последно активенCOLON Сре Феб 17, 2021 9:35 am
Вкупно мислењаCOLON 160
[0.08% од сите мислења / 0.04 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Мрежари и останати криволовци
[ 43 Мислења / 26.88% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Грција
[ 17 Мислења / 10.62% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum