www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Maј 30, 2023 3:05 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - aleks 

Присуство

Статистика

aleks
Конструктивен
Отсутен
РегистриранCOLON Нед Maр 06, 2011 11:00 am
Последно активенCOLON Нед Maр 05, 2023 12:13 pm
Вкупно мислењаCOLON 160
[0.08% од сите мислења /0.04 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Мрежари и останати криволовци
[43 Мислења /26.88% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Грција
[17 Мислења /10.62% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum