www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Феб 26, 2020 12:20 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - rade1986 

Присуство

Статистика

rade1986
Воздржан
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Maр 15, 2012 2:52 pm
Последно активенCOLON Нед Maј 12, 2019 8:00 am
Вкупно мислењаCOLON 64
[0.03% од сите мислења / 0.02 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[ 10 Мислења / 15.62% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Трска за спин
[ 9 Мислења / 14.06% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum