www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Jул 22, 2024 8:12 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - kladofora 

Присуство

Статистика

kladofora
Дружељубив
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Пон Maр 07, 2011 11:21 pm
Последно активенCOLON Нед Jун 03, 2018 9:19 pm
Вкупно мислењаCOLON 1581
[0.80% од сите мислења /0.32 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Натпревари
[421 Мислења /26.63% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Лига 2014
[77 Мислења /4.87% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Потпис

koj si znae ke si vadi
sto e tvoe ke si dojde
sjashi kurto da uzjase murto

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum