www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Maр 02, 2024 7:57 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Alexandar 

Присуство

Статистика

Alexandar
Молчалив
Отсутен
РегистриранCOLON Вто Maр 08, 2011 2:15 am
Последно активенCOLON Пон Jун 25, 2012 1:34 am
Вкупно мислењаCOLON 3
[0.00% од сите мислења /0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Општи информации за крапот и крапскиот риболов
[2 Мислења /66.67% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON НАЈГОЛЕМ КРАП во Македонија
[2 Мислења /66.67% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum