www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jул 05, 2022 3:32 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - nikola 

Присуство

Статистика

nikola
Конструктивен
Отсутен
РегистриранCOLON Вто Maр 08, 2011 6:49 pm
Последно активенCOLON Чет Aпр 25, 2019 10:17 pm
Вкупно мислењаCOLON 374
[0.19% од сите мислења / 0.09 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Мрежари и останати криволовци
[ 104 Мислења / 27.81% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON РИБОКРАДЦИ на Река БРЕГАЛНИЦА
[ 40 Мислења / 10.70% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Потпис

pod golemite kamenja golemite mreni se krijat

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum