www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Maр 03, 2024 4:21 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - cobe 

Присуство

Статистика

cobe
Воздржан
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Maр 10, 2011 2:39 pm
Последно активенCOLON Вто Ное 12, 2013 1:39 pm
Вкупно мислењаCOLON 14
[0.01% од сите мислења /0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[10 Мислења /71.43% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON УЛИВ НА ЦРНА РЕКА
[4 Мислења /28.57% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 45
ЛокацијаCOLON Skopje

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum