www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Jун 30, 2022 11:50 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - rip 

Присуство

Статистика

rip
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Саб Maр 12, 2011 1:20 pm
Последно активенCOLON Саб Ное 26, 2011 2:37 am
Вкупно мислењаCOLON 57
[0.03% од сите мислења / 0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Конци и друг спининг прибор
[ 16 Мислења / 28.07% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON КАКВИ КОНЦИ ИМАМЕ ВО МАКЕДОНИЈА ?
[ 12 Мислења / 21.05% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum