www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Jул 20, 2024 6:24 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Ribaro 

Присуство

Статистика

Ribaro
Молчалив
Отсутен
РегистриранCOLON Нед Jун 14, 2020 12:48 pm
Последно активенCOLON Пон Jул 13, 2020 10:08 pm
Вкупно мислењаCOLON 4
[0.00% од сите мислења /0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - РЕКИ
[2 Мислења /50.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Река ТРЕСКА
[2 Мислења /50.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum